Juvelyrikos priežiūra

          Turbūt kiekvienai moteriai ir vyrui yra pažįstamas jausmas, kai įsigijus naują juvelyrikos dirbinį akis nepailstomai linksta į žėrintį, šviežiai nukaldintą metalą, o saulės šviesoje suspindę brangakmeniai užburia savo vaizdu. Kiekvienas papuošalas, kaip ir žmogus, turi savo istoriją. Jį reikėjo sugalvoti, eskizuoti, bandyti pagaminti ir klysti, taisyti ir vėl mėginti, kol galutinis rezultatas būna nepriekaištingas. Su meile pagaminti papuošalai atkeliauja į Jūsų rankas ir tampa Jūsų istorijos dalimi, o Jūs - jų. Atidžiai prižiūrėdami įsigytus papuošalus mes ne tik atsakingai tausojame išliekamąją vertę turinčius daiktus, bet ir išreiškiame pagarbą jį sukūrusio žmogaus darbui ir laikui. BELLÙRI komanda daro viską, kad Jūs patirtumėte naujo, žėrinčio, Jums sukurto gaminio grožį, o Jūs, savo ruožtu, padėkite jam tokiu ir išlikti!

 

Taigi, koks tas juvelyrinių dirbinių jaunystės eliksyras?

  • Papuošalus reikia laikyti sausoje ir saugioje vietoje, neleidžiant jiems mėtytis ant kietų paviršių dėl metalo braižymosi.

  • Jei norite išlaikyti gražų metalo paviršių, nedėvėkite žiedų sporto salėje, paplūdimyje, užsiimant lauko bei sodo darbais.

  • Visus turimus papuošalus laikykite atskiruose skyreliuose, vienoje krūvelėje laikomi gaminiai greičiau dėvisi, braižosi ir praranda spindesį.

  • Reguliariai nuplaukite turimus juvelyrikos gaminius su vandeniu ir švelniu muilu, o papuošalą sausinkite minkšta, nebraižančia servetėle.

  • Norėdami išvengti sidabro oksidacijos, prieš maudydamiesi chloruotame arba sūriame vandenyje nusiimkite visus sidabrinius papuošalus.

  • Kiekvienais metais galite kreiptis į Belluri komandą dėl profesionalaus gaminių atnaujinimo. Papuošalus kruopščiai nupoliruosime ir džiaugsimės galėję prisidėti prie Jūsų priežiūros rutinos.

  • Paskutinis ir svarbiausias patarimas - išdidžiai nešioti savo mylimus papuošalus ir drąsiai leisti jiems puošti Jūsų kasdienybę!

 

          Tikimės, jog šie patarimai padėjo Jums geriau susipažinti su pagrindiniais juvelyrikos priežiūros principais ir bus lengvai adaptuojami Jūsų namuose. Jei kyla klausimų ar neaiškumų, drąsiai mums rašykite ir kartu mes rasime sprendimo būdą.

Su meile Jums ir spindintiems papuošalams,

Jūsų BELLÙRI

Pirkinių krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias