Apie mus

Juvelyrika ir kūrybiškumas mūsų šeimoje gyvena jau daugiau nei 30 metų. Į šią kelionę mus pakvietė tėtis Kęstutis, talentingas juvelyras, kurio preciziškumas ir meistrystė tiesiog užburia. „Belluri“ pirmiausia gimė mūsų šeimos mintyse. Tai buvo svajonė, jog vieną dieną sukursime šeimos juvelyrikos prekės ženklą, kuris bus drąsus, modernus ir kartu pavaldus klasikai. Taigi tai, ką regite mūsų svetainėje, gimsta iš meilės, sutelkus visas šeimos pajėgas ir panaudojant gilias žinias bei modernią techniką. Kiekvienas gaminys, nuo idėjos iki galutinio rezultato, yra sukuriamas čia, Lietuvoje. Nors „Belluri“ papuošalai gaminami kolekcijomis, tačiau drąsiai kviečiame moteris ir vyrus kreiptis dėl individualaus užsakymo.

Kiekviena moteris yra verta pasipuošti ir spindėti, juk gyvenimas yra per trumpas laukti geresnių laikų ar tinkamesnių progų. „Belluri“ kviečia leisti sau prabangą išsirinkti papuošalą, kuris atspindės tai, ką branginate savo širdyje. Prabanga – tai ne auksas ir deimantai, tai laisvė mylėti ir išreikšti save.

„Belluri“ komandoje dirba visa šeima ir skirtingo amžiaus žmonės, todėl mūsų gaminiuose jūs įžvelgsite ne tik subtilios, laikui nepavaldžios, klasikos, bet ir modernių bei drąsių sprendimų tiems, kurie mėgsta išsiskirti ir keisti pasaulį. Ir čia kalbame ne tik apie moteris. „Belluri“ ištrina įsitikinimų ribas, kad juvelyrika skirta tik moterims. Mūsų asortimentą netrukus papildys gaminiai, kurie papuoš ir vyrus. Juvelyrika, kaip ir visas pasaulis, žengia naujovių ir technologijų link, tad didžiuojamės, jog mūsų naudojamos autorinės technikos ir įranga leidžia išgauti kokybiškus bei ilgaamžius sprendimus, tad kviečiame išsirinkti juvelyrinį dirbinį, kuris taps jūsų gyvenimo kelionės dalimi.

Komandos nariai

Kęstutis Šeputis

Įkūrėjas - juvelyras

Violeta

Dizainerė

Benediktas

Direktorius

Greta

Projektų ir komunikacijos vadovė

Laura

Juvelyrė - dizainerė

Pirkinių krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias