Dydžių gidas

Nuo ko pradėti, norint išsirinkti tinkamą žiedo dydį?

Yra du matavimo metodai, kuriuos rekomenduojame savo klientams. Kiekvienas iš jų yra paprastas ir lengvai pritaikomas, nereikalaujantis jokių ypatingų priemonių. 


I. Matavimo būdas

Pirmajam matavimo būdui reikia siūlo arba popierinės juostelės ir liniuotės. Siūlą ar juostelę apsukate aplink pirštą ant kurio planuojate nešioti žiedą, ir su liniuote išmatuojate juostelės ar siūlo ilgį, kurio reikėjo vienam pilnam apsukimui aplink Jūsų pirštą. Tada išmatuotą atstumą milimetrais konvertuojate į mūsų siūlomus dydžius pagal žemiau pateiktą lentelę.

Siūlo ilgis (mm) Žiedo dydis (mm)
50.3 16
51.5 16.5
53.1 17
54.4 17.5
55.7 18
57.2 18.5
58.7 19

Būtinai atminkite, jog labai svarbu yra įvertinti savo pirštų sąnarius. Atidžiai apžiūrėkite, ar jie siauresni, tokio paties pločio ar platesni už tą piršto dalį, ant kurios nešiojamas žiedas. Jei sąnariai yra platesni ir žiedas gali netilpti, rekomenduojame rinktis vienu dydžiu didesnį dydį (pvz. vietoj 16 rinktis 16,5). Ta pati taisyklė galioja ir renkantis plačius žiedus, dėl pirštų anatomijos rekomenduojama rinktis dydžiu didesnius žiedus. 

II. Matavimo būdas


Antrajam matavimo būdui reikės liniuotės ir Jūsų jau turimo žiedo, kurio dydis Jums tinka ir yra komfortabilus. Naudodamiesi liniuote išmatuojam vidinį žiedo skersmenį milimetrais ir aukščiau esančios lentelės pagalba išsirenkame žiedo dydį, kuris yra artimiausias Jūsų išmatuotam, pvz. jei Jūsų išmatuoto žiedo vidinis skersmuo yra 16,3 mm, žiedo dydį renkamės 16,5, jeigu skersmuo 16,9 mm, artimiausias tinkamas žiedo dydis bus 17. 

Jeigu renkantis žiedo dydį Jums iškyla neaiškumų ar norite su mumis pasikonsultuoti, galite drąsiai mums rašyti info@belluri.lt arba į mūsų Instagram paskyrą - belluri.official. Pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti būtent Jums tinkamiausią dydį. O jei vis dar kyla neaiškumų ar norite, kad mes pasirūpintume Jūsų žiedų dydžių išmatavimu, galite atvykti į mūsų studiją adresu Keramikų g. 2, Vilniuje. 

Iki malonaus,

Jūsų BELLÙRI

Pirkinių krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias